Udemy Kısa Sap Bağlama Eğitimi – Bütün Seviyeler İçin REPERTUVAR-1

Yayınlandı 21 Haziran 2019

Bilgilendirme: İndirim için; Linke tıkladıktan sonra Udemy’de KUPON UYGULA kısmına Udemy sayfasının başındaki Öğrenecekleriniz kısmındaki yazılı İNDİRİM KUPON KODUNU giriniz. Başarılar dilerim.

 
Bilgilendirme: Eğitimleri Udemy’den satın alamayan kursiyerlerimiz için Flash Bellek ile adrese gönderim yapıyoruz. İyi çalışmalar dilerim.

İletişim: 0545 242 66 35
 

Merhaba Arkadaşlar

Bu Eğitimin Esas Amacı ve Eğitim Müfredatımız;

  • (Ömür boyu erişim sağlanabildiğinden) zaman ve mekan kısıtlaması olmadan eserleri istediğiniz kadar tekrar yapıp pekiştirebilirsiniz. Örneğin iş dönüşü türkülerin solfejlerini kulaklıkla dinleyip pekiştirdikten sonra, mekan olarak müsait olduğunuzda Bağlama ile icralarına çalışabilirsiniz.
  • Eserlerin solfejlerini, başlangıç aşamasındaki öğrencilerimizi düşünerek yavaş bir metronomla okuyoruz. Yine başlangıç aşamasındaki öğrencilerimiz için, eserin çalımı icra edilirken, hem de şan okuma (Çalarken Söyleyebilme) konusuna bütün derslerimizde değiniyoruz.
  • Orta ve İleri Seviye kursiyerlerimiz için; Süsleme – Çarpma – Parmak Vurma – Parmak Çekme (Ritmik Hareketler) Tekniklerine bütün derslerimizde, en ince ayrıntıya değinerek sayısız örnekler yapıyoruz.
  • İleri Seviye kursiyerlerimiz için; Akorlar – Arpejler ve İleri Seviye Parmak – Tezene konularını bütün detaylarıyla işliyoruz.
  • Eğitim setimizde; Türkülerimizin, Batı Müziğindeki Akor ve Arpej Teknikleriyle İcralarına detaylı değindiğim için, Batı Müziği Teorileriyle ilgili bir çok konuya da vakıf olacaksınız.
  • Orta Seviyedeki; (hobi amaçlı veya meslek edinmek isteyen) Bağlamaya gönül vermiş tüm dostların seviyelerini, en ileri aşamaya kadar arttırmak, notasyon üzerinde bütün detayları ve ritmik hareket tekniklerini akademik düzeyde üst seviyeye taşımak amaçlı hazırladığım, Kısa Sap Bağlama Eğitim Seti sizlerin müzik yolculuğunuzda her anlamda yolunuzu açacaktır. Eserler acele edilmeden sabırla tekrar tekrar üzerinden geçildiğinde inanıyorum ki ulaşmak istediğiniz hedefin çok üstünde bir performans sağlayabileceksiniz.
  • Tek arzum, her bireyin Bağlamayla tanışması ve bu güzelliğe herkesin ulaşmasıdır. Bu güzel yolculukta adımlarımızı birlikte, sağlam atıp Bağlama İcranızı en güzel aşamalara getireceğimizden şüphem yok.
  • Sizlerde Bağlama Eğitmeni olduğunuzda bu kaynaklar size çok yardımcı olacaktır.

Sizleri saygı ve sevgilerimle selamlıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

EĞİTİM SETİ İÇERİĞİ

KISA SAP BAĞLAMA – REPERTUVAR – 1

1. Allı Gelin
2. Gitme Turnam Vuracaklar
3. Pınar Başından Bulanır
4. Çiğdem Derki Ben Elayım
5. Divane Aşık Gibi
6. Fincanın Etrafı Yeşil
7. İpek Mendil Dane Dane
8. Halil İbrahim
9. Ben Bir Göçmen Kızı Gördüm
10. Bütün Dünya Senin Olsun
11. Burçak Tarlası
12. Gam Yeme Gönül
13. Kadir Mevlam Senden
14. Turnalar
15. Çemberimde Gül Oya
16. Ordu’nun Dereleri
17. Canım Kurban Olsun
18. Şaşkın Yarim
19. Arap Atı Gibi
20. Yol Ver Dağlar Ben Sılama Varayım
21. Bir Şafaktan Bir Şafağa
22. Bin Cefalar Etsen
23. Derdim Çoktur
24. Daha Senden Gayri
25. Mevlam Gör Diyerek (Ağlasam mı)

Eğitimlerimizi sunan ve icrasını sizlerle paylaşan Hüseyin Yıldıray Duman hocamıza teşekkür ediyoruz. Diğer çalışmalarını https://www.huseyinyildirayduman.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

Ayrıca müzik aletleriyle ilgili sorularınızı veya müzik aleti satın alma işlemlerinizi hocamızın https://www.nehirsazevi.com.tr adresindeki online alışveriş sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Nehir Saz Evi İletişim:
0545 242 66 35 nolu mağaza telefonundan bilgi alabilirsiniz.

Facebook Takip Edin: https://www.facebook.com/HuseyinYildirayDuman


İnstagram Takip Edin: https://www.instagram.com/huseyinyildirayduman


İnstagram Takip Edin: https://www.instagram.com/nehirsazevi


İnstagram Takip Edin: https://www.instagram.com/enstrumanogreniyorum

Bu videodan memnun musun?
kisa-sap-baglama-egitim-seti-orta-seviye-repertuvar-1-orta-seviye-tum-baglama-teknikleri
"Teşekkürler. Lütfen bu kutuyu kapatın! "