Udemy Kısa Sap Bağlama Eğitimi – BAŞLANGIÇ – ORTA – İLERİ SEVİYE 108:43

  • 4,834 views
Published on 21 Haziran 2019

Bilgilendirme: İndirim için; Linke tıkladıktan sonra Udemy’de KUPON UYGULA kısmına Udemy sayfasının başındaki Öğrenecekleriniz kısmındaki yazılı İNDİRİM KUPON KODUNU giriniz. Başarılar dilerim.

 
Bilgilendirme: Eğitimleri Udemy’den satın alamayan kursiyerlerimiz için Flash Bellek ile adrese gönderim yapıyoruz. İyi çalışmalar dilerim.

İletişim: 0545 242 66 35
 

Merhaba Arkadaşlar;
Bu eğitimin esas amacı (ömür boyu erişim sağlanabildiğinden) zaman ve mekan kısıtlaması olmadan eserleri istediğiniz kadar tekrar yapıp pekiştirebilirsiniz. Zaman ve mekan kısıtlaması olmadığından iş dönüşü türkülerin solfejlerini kulaklıkla dinleyip pekiştirdikten sonra, mekan olarak müsait olduğunuzda da Bağlama ile icralarına çalışabilirsiniz.

Başlangıç ve Orta Seviyedeki; (hobi amaçlı veya meslek edinmek isteyen) Bağlamaya gönül vermiş tüm dostların seviyelerini en ileri aşamaya kadar arttırmak, notasyon üzerinde bütün detayları ve ritmik hareket tekniklerini akademik düzeyde üst seviyeye taşımak amaçlı hazırladığım bu çalışma sizlerin müzik yolculuğunuzda her anlamda yolunuzu açacaktır. Eserler acele edilmeden sabırla tekrar tekrar üzerinden geçilirse inanıyorum ki ulaşmak istediğiniz hedefin çok üstünde bir performans sağlayabileceksiniz.

İyi çalışmalar dilerim…

UDEMY KISA SAP BAĞLAMA EĞİTİM SETİ İÇERİĞİ:

1- BİR ŞAFAKTAN BİR ŞAFAĞA
2- DERDİM ÇOKTUR HANGİSİNE YANAYIM
3- BİN CEFALAR ETSEN (DOSTUM)
4- DAHA SENDEN GAYRİ

Eğitimlerimizi sunan ve icrasını sizlerle paylaşan Hüseyin Yıldıray Duman hocamıza teşekkür ediyoruz. Diğer çalışmalarını https://www.huseyinyildirayduman.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

Ayrıca müzik aletleriyle ilgili sorularınızı veya müzik aleti satın alma işlemlerinizi hocamızın https://www.nehirsazevi.com.tr adresindeki online alışveriş sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Nehir Saz Evi İletişim:
0545 242 66 35 nolu mağaza telefonundan bilgi alabilirsiniz.

Facebook Takip Edin: https://www.facebook.com/HuseyinYildirayDuman


İnstagram Takip Edin: https://www.instagram.com/huseyinyildirayduman


İnstagram Takip Edin: https://www.instagram.com/nehirsazevi


İnstagram Takip Edin: https://www.instagram.com/enstrumanogreniyorum

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"