Kısa Sap Bağlama Ritmik Hareketler Egzersiz Notaları

Yayınlandı 16 Mayıs 2022

Bilgilendirme: İndirim için; Linke tıkladıktan sonra Udemy’de KUPON UYGULA kısmına Udemy sayfasının başındaki Öğrenecekleriniz kısmındaki yazılı İNDİRİM KUPON KODUNU giriniz. Başarılar dilerim.

 
Bilgilendirme: Eğitimleri Udemy’den satın alamayan kursiyerlerimiz için Flash Bellek ile adrese gönderim yapıyoruz. İyi çalışmalar dilerim.

İletişim: 0545 242 66 35
 
 

Kısa Sap Baglama Ritmik Hareketler Egzersiz Notalari 1

Kısa Sap Baglama Ritmik Hareketler Egzersiz Notalari 2

Kısa Sap Baglama Ritmik Hareketler Egzersiz Notalari 3

Kısa Sap Baglama Ritmik Hareketler Egzersiz Notalari 4

Parmaklarımızın klavye üzerindeki hızını arttırabilmek ve sağlam baskılarla sesleri temiz çıkarabilmemiz için her enstrümanda olduğu gibi bağlamada da mutlaka egzersiz yapmamız şarttır. Bu egzersiz serimizdeki temel amaç; Ritmik Hareketleri uygulayarak (Parmak Vurma, Parmak Çekme, Süsleme vb) parmağımızı ve tezenemizi bu hareketlere ve üst aşama notama tartımlarına alıştırmaktır. Egzersizleri önce pekiştirmek için kesinlikle yavaş çalışınız. Seslerin temiz çıktığından emin olduğunuzda hızlanmaya geçiniz.

Müzik aletleriyle ilgili sorularınızı veya müzik aleti satın alma işlemlerinizi https://www.nehirsazevi.com.tr adresindeki online alışveriş sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Nehir Saz Evi İletişim: 0545 242 66 35 nolu mağaza telefonundan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye İstanbul Sultanbeyli Müzik Aletleri Eğitimi, İmalatı, Toptan ve Perakende Satışı…

Bağlama, Saz, Keman, Org, Gitar, Piyano, Darbuka, Davul, Bateri, Elektro Gitar, Ney, Kaval, Zurna, Mey, Mızıka, Melodika, Zurna, Ses ve Işık Sistemi, Stüdyo Malzemeleri, Enstrüman Aksesuarları, Enstrüman Telleri, Sahne Ekipmanları, Mikser, Kolon, Bongo, Kemençe, Amfi, Ud, Cümbüş, Mikrofon vb yüzlerce müzik aleti sizleri bekliyor. Bağlama Kursu, Gitar Dersi, Keman Kursları, Saz Dersleri, Klarnet Dersi, Ney Dersi, Kaval Dersi ve diğer müzik aletlerinin dersleri ve tanıtım videoları yayınlıyoruz.

Facebook Takip Edin: https://www.facebook.com/HuseyinYildirayDuman
İnstagram Takip Edin: https://www.instagram.com/huseyinyildirayduman

Bu videodan memnun musun?
Kısa Sap Baglama Ritmik Hareketler Egzersiz Notalari 1
"Teşekkürler. Lütfen bu kutuyu kapatın! "