Çanakkale İçinde – Kısa Sap Bağlama Arpej Açıklamalı (İleri Seviye)10:44

  • 1,656
Yayınlandı 9 Ocak 2019

Kısa Sap Bağlama Derslerimizin ÇANAKKALE İÇİNDE (Yöresi: Kastamonu – Kaynak Kişi: İhsan Ozanoğlu – Derleyen: Muzaffer Sarısözen) türküsünün solfej videosu ile sizlerleyiz.

Eserlerin notasyon dejifresini yapabilmeniz için mutlaka porte üzerindeki nota çalışmaları videolarımızı izleyip nota okumayı öğrenmelisiniz. Eseri çalmaya geçmeden önce eseri icra eden sanatçılarımızdan dinleyin ki türkünün melodisi kulak hafızanıza yerleşmiş olsun. Sonrasında solfejini takılmaksızın okuyun ve en son türküyü çalma aşamasına geçiniz. Tezene Yönleri icradaki ilk öğrenmemiz gereken en önemli husustur.

Müzik aletleriyle ilgili sorularınızı veya müzik aleti satın alma işlemlerinizi https://www.nehirsazevi.com.tr adresindeki online alışveriş sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Nehir Saz Evi İletişim: 0216 398 80 70 nolu mağaza telefonundan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye İstanbul Sultanbeyli Müzik Aletleri Eğitimi, İmalatı,Toptan ve Perakende Satışı…

Bağlama Kursu, Gitar Dersi, Keman Kursları, Saz Dersleri, Klarnet Dersi, Ney Dersi, Kaval Dersi ve diğer müzik aletlerinin dersleri ve tanıtım videoları yayınlıyoruz.

Bağlama, Saz, Keman, Org, Gitar, Piyano, Darbuka, Davul, Bateri, Elektro Gitar, Ney, Kaval, Zurna, Mey, Mızıka, Melodika, Zurna, Ses ve Işık Sistemi, Stüdyo Malzemeleri, Enstruman Aksesuarları, Enstruman Telleri, Sahne Ekipmanları, Mikser, Kolon, Bongo, Kemençe, Amfi, Ud, Cümbüş, Mikrofon vb yüzlerce müzik aleti sizleri bekliyor.

Facebook Takip Edin: https://www.facebook.com/HuseyinYildirayDuman
İnstagram Takip Edin: https://www.instagram.com/huseyinyildirayduman

 

eserin notaları eserin sözleri
    1. Whole Pokemon Go Pokedex MonsterMMORPG 15 Haziran 2019
      • Duman 16 Haziran 2019
Bu videodan memnun musun?
"Teşekkürler. Lütfen bu kutuyu kapatın! "