Ağladıkça Solfej – Kısa Sap Bağlama (Başlangıç-Orta-İleri Seviye)

Yayınlandı 20 Ocak 2019

Önceki DersListeye Dön 

Bilgilendirme: İndirim için; Linke tıkladıktan sonra Udemy’de KUPON UYGULA kısmına Udemy sayfasının başındaki Öğrenecekleriniz kısmındaki yazılı İNDİRİM KUPON KODUNU giriniz. Başarılar dilerim.

 
Bilgilendirme: Eğitimleri Udemy’den satın alamayan kursiyerlerimiz için Flash Bellek ile adrese gönderim yapıyoruz. İyi çalışmalar dilerim.

İletişim: 0545 242 66 35
 
 

YOUTUBE KANALIMIZA ÜCRETSİZ ABONE OLUN https://www.bit.ly/2LlxtS5

Kısa Sap Bağlama Derslerimizin AĞLADIKÇA (Yöresi: Beste Formu – Söz: Gülten Kaya Hayaloğlu – Müzik: Ahmet Kaya – Ara Dinkjian ) türküsünün solfej videosu ile sizlerleyiz.

Eserlerin notasyon dejifresini yapabilmeniz için mutlaka porte üzerindeki nota çalışmaları videolarımızı izleyip nota okumayı öğrenmelisiniz. Eseri çalmaya geçmeden önce eseri icra eden sanatçılarımızdan dinleyin ki türkünün melodisi kulak hafızanıza yerleşmiş olsun. Sonrasında solfejini takılmaksızın okuyun ve en son türküyü çalma aşamasına geçiniz. Tezene Yönleri icradaki ilk öğrenmeniz gereken en önemli husustur.

Ayrıca müzik aletleriyle ilgili sorularınızı veya müzik aleti satın alma işlemlerinizi hocamızın https://www.nehirsazevi.com.tr adresindeki online alışveriş sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Nehir Saz Evi İletişim:
0216 398 80 70 nolu mağaza telefonundan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye İstanbul Sultanbeyli Müzik Aletleri Eğitimi, Saz İmalatı,Toptan ve Perakende Satışı…
Bağlama Kursu, Gitar Dersi, Keman Kursları, Saz Dersleri, Klarnet Dersi, Ney Dersi, Kaval Dersi ve diğer müzik aletlerinin dersleri ve tanıtım videoları

Bağlama, Saz, Keman, Org, Gitar, Piyano, Darbuka, Davul, Bateri, Elektro Gitar, Ney, Kaval, Zurna, Mey, Mızıka, Melodika, Zurna, Ses ve Işık Sistemi, Stüdyo Malzemeleri, Enstruman Aksesuarları, Enstruman Telleri, Sahne Ekipmanları, Mikser, Kolon, Bongo, Kemençe, Amfi, Ud, Cümbüş, Mikrofon vb yüzlerce müzik aleti sizleri bekliyor.

Facebook Takip Edin:

https://www.facebook.com/HuseyinYildirayDuman/

İnstagram Takip Edin:
https://www.instagram.com/nehirsazevi

İnstagram Takip Edin:
https://www.instagram.com/huseyinyildirayduman/

İnstagram Takip Edin:
https://www.instagram.com/enstrumanogreniyorum

eserin notalarıeserin sözleri
Bu videodan memnun musun?
"Teşekkürler. Lütfen bu kutuyu kapatın! "